Topp 25 pr. uke alle skyttere
Beste skyttere pr. uke
  = Alle kamper ferdigskutte, resultatet er endelig
Nr. Navn Lag Poeng Uke Nr. Navn Lag Poeng Uke
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 291 46/21 1       6/22
2 Thomas Bjørke Opplandske Betong 1 287 2      
3 Terje Holm Backe Oppland 285 3      
4 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  285 4      
5 Aslak Bakke Team Torpa 2 284 5      
6 Jonas Sveum Opplandske Betong 2 284 6      
7 Hans S. Ruud Team Torpa 1 284 7      
8 Johnny Lybekk Ungt og gammalt 283 8      
9 Kai Tore Schjørlien Dæhli Vel 283 9      
10 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 283 10      
11 Olav Kirkerud Backe Oppland 282 11      
12 Sondre Nydahl Team Torpa 2 281 12      
13 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 281 13      
14 Rita Kristin Fossen Ungt og gammalt 279 14      
15 Terje Roen Vokks  277 15      
16 Kjell I. Løvbrøtte Kistefos Møbler  275 16      
17 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 275 17      
18 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 275 18      
19 Torstein Berget Rustfrie Bergh  273 19      
20 Anders Hagenborg Vokks  272 20      
21 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler  272 21      
22 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 272 22      
23 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 271 23      
24 Lars Peder Tomter Team Torpa 2 271 24      
25 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 271 25      
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 289 48/21 1       8/22
2 Thomas Bjørke Opplandske Betong 1 289 2      
3 Johnny Lybekk Ungt og gammalt 287 3      
4 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 285 4      
5 Rita Kristin Fossen Ungt og gammalt 284 5      
6 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  284 6      
7 Hans S. Ruud Team Torpa 1 283 7      
8 Terje Holm Backe Oppland 281 8      
9 Jostein Granseth Backe Oppland 279 9      
10 Torstein Berget Rustfrie Bergh  279 10      
11 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 278 11      
12 Lars Peder Tomter Team Torpa 2 277 12      
13 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 276 13      
14 Aslak Bakke Team Torpa 2 275 14      
15 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 273 15      
16 Olav Kirkerud Backe Oppland 272 16      
17 Lars Furuseth Kistefos Møbler  272 17      
18 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 271 18      
19 Ivar Terje Bergum Opplandske Betong 2 271 19      
20 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 270 20      
21 Paul Brandvold Vokks  269 21      
22 Kai Tore Schjørlien Dæhli Vel 268 22      
23 Lisbeth Gulbrandsen Vokks  268 23      
24 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 266 24      
25 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler  265 25      
1       50/21 1       10/22
2       2      
3       3      
4       4      
5       5      
6       6      
7       7      
8       8      
9       9      
10       10      
11       11      
12       12      
13       13      
14       14      
15       15      
16       16      
17       17      
18       18      
19       19      
20       20      
21       21      
22       22      
23       23      
24       24      
25       25      
1       2/22 1       12/22
2       2      
3       3      
4       4      
5       5      
6       6      
7       7      
8       8      
9       9      
10       10      
11       11      
12       12      
13       13      
14       14      
15       15      
16       16      
17       17      
18       18      
19       19      
20       20      
21       21      
22       22      
23       23      
24       24      
25       25      
1       4/22
2      
3      
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      
17      
18      
19      
20      
21      
22      
23      
24      
25