Topp 25 pr. uke alle skyttere
Beste skyttere pr. uke
  = Alle kamper ferdigskutte, resultatet er endelig
Nr. Navn Lag Poeng Uke Nr. Navn Lag Poeng Uke
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 291 42/17 1 Pål Skogen Team Torpa 2 288 4/18
2 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 288 2 Thomas Bjørke Etnedal midt i 288
3 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 286 3 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 287
4 Thomas Bjørke Etnedal midt i 285 4 Terje Holm Backe Oppland 286
5 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  283 5 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 284
6 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  283 6 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 283
7 Torstein Berget Rustfrie Bergh  282 7 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  283
8 Terje Holm Backe Oppland 282 8 Anders Hagenborg Vokks 1 280
9 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 282 9 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 280
10 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 281 10 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  280
11 John Sveen Opplandske Betong 1 280 11 Aslak Bakke Team Torpa 2 279
12 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 280 12 John Sveen Opplandske Betong 1 279
13 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  279 13 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 279
14 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 279 14 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 274
15 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 278 15 Øystein Sandvold Stormark 274
16 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 277 16 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 274
17 Jostein Granseth Backe Oppland 275 17 Harald Storsveen Stormark 273
18 Vidar Sleperud Backe Oppland 274 18 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 273
19 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 272 19 Vidar Sleperud Backe Oppland 272
20 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 272 20 Kåre Stubbene Etnedal midt i 272
21 Rune Brattsveen Ungt og gammalt 271 21 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 272
22 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 269 22 Lage Bakken Team Torpa 2 271
23 Kai A. Tøristuen Vokks 1 269 23 Gunnar Bergene Etnedal midt i 270
24 Terje Roen Vokks 1 268 24 Tommy Lihagen Land Sag 269
25 Leif Tollefsrud Land Sag 268 25 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 268
1 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 290 44/17 1 Pål Skogen Team Torpa 2 292 6/18
2 Helene Volehaugen Team Torpa 1 290 2 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 291
3 Thomas Bjørke Etnedal midt i 286 3 Thomas Bjørke Etnedal midt i 290
4 Torstein Berget Rustfrie Bergh  285 4 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  289
5 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  284 5 Sondre Nydahl Team Torpa 2 288
6 Terje Holm Backe Oppland 283 6 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 288
7 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 283 7 Terje Holm Backe Oppland 287
8 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 282 8 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 287
9 Jostein Granseth Backe Oppland 281 9 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 285
10 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 280 10 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 281
11 Steinar Bakken Rustfrie Bergh  280 11 Anders Hagenborg Vokks 1 279
12 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 280 12 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  279
13 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  277 13 Jostein Granseth Backe Oppland 277
14 Vidar Sleperud Backe Oppland 276 14 Aslak Bakke Team Torpa 2 276
15 Kåre Stubbene Etnedal midt i 276 15 Ivar Terje Bergum Opplandske Betong 2 275
16 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 274 16 Lage Bakken Team Torpa 2 275
17 Anders Hagenborg Vokks 1 273 17 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 275
18 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 273 18 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 274
19 Terje Roen Vokks 1 273 19 Vidar Sleperud Backe Oppland 274
20 Tommy Lihagen Land Sag 272 20 Rune Brattsveen Ungt og gammalt 273
21 Svein Rustestuen Ungt og gammalt 271 21 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  271
22 Aslak Bakke Team Torpa 2 271 22 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 271
23 Kai A. Tøristuen Vokks 1 270 23 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 271
24 Øystein Sandvold Stormark 270 24 Idar Rustestuen Ungt og gammalt 266
25 Ivar Terje Bergum Opplandske Betong 2 268 25 Svein Rustestuen Ungt og gammalt 265
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 290 46/17 1 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 290 8/18
2 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 289 2 Helene Volehaugen Team Torpa 1 290
3 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 288 3 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  288
4 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 287 4 Thomas Bjørke Etnedal midt i 287
5 Thomas Bjørke Etnedal midt i 287 5 Terje Holm Backe Oppland 287
6 Terje Holm Backe Oppland 287 6 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 285
7 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 286 7 Jostein Granseth Backe Oppland 283
8 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 285 8 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 283
9 Pål Skogen Team Torpa 2 284 9 Anders Hagenborg Vokks 1 283
10 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  284 10 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 282
11 John Sveen Opplandske Betong 1 282 11 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 281
12 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 282 12 Pål Skogen Team Torpa 2 280
13 Torstein Berget Rustfrie Bergh  282 13 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 280
14 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 281 14 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 278
15 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 279 15 John Sveen Opplandske Betong 1 278
16 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 278 16 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 278
17 Jostein Granseth Backe Oppland 278 17 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 277
18 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  277 18 Gunnar Bergene Etnedal midt i 275
19 Anders Hagenborg Vokks 1 277 19 Vidar Sleperud Backe Oppland 275
20 Gunnar Bergene Etnedal midt i 274 20 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 274
21 Vidar Sleperud Backe Oppland 274 21 Svein Rustestuen Ungt og gammalt 273
22 Aslak Bakke Team Torpa 2 269 22 Aslak Bakke Team Torpa 2 271
23 Idar Rustestuen Ungt og gammalt 268 23 Steinar Bakken Rustfrie Bergh  270
24 Svein Rustestuen Ungt og gammalt 267 24 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 270
25 Kai A. Tøristuen Vokks 1 266 25 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  269
1 Pål Skogen Team Torpa 2 291 48/17 1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 296 10/18
2 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 289 2 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 288
3 Thomas Bjørke Etnedal midt i 287 3 Terje Holm Backe Oppland 287
4 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  284 4 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 286
5 Terje Holm Backe Oppland 282 5 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  286
6 Aslak Bakke Team Torpa 2 282 6 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 285
7 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 282 7 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 283
8 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 281 8 Thomas Bjørke Etnedal midt i 283
9 John Sveen Opplandske Betong 1 280 9 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 282
10 Anders Hagenborg Vokks 1 280 10 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  281
11 Torstein Berget Rustfrie Bergh  280 11 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 280
12 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 280 12 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 280
13 Steinar Bakken Rustfrie Bergh  280 13 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 279
14 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 279 14 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 279
15 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 279 15 John Sveen Opplandske Betong 1 277
16 Gunnar Bergene Etnedal midt i 277 16 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 276
17 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 275 17 Kåre Stubbene Etnedal midt i 275
18 Tommy Lihagen Land Sag 275 18 Anders Hagenborg Vokks 1 274
19 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 274 19 Rune Brattsveen Ungt og gammalt 273
20 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 274 20 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 273
21 Jostein Granseth Backe Oppland 274 21 Lars Furuseth Kistefos Møbler 1 271
22 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 273 22 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 271
23 Vidar Sleperud Backe Oppland 272 23 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  270
24 Kai A. Tøristuen Vokks 1 269 24 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 270
25 Lars Furuseth Kistefos Møbler 1 267 25 Øystein Sandvold Stormark 269
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 296 50/17 1 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 291 12/18
2 Pål Skogen Team Torpa 2 290 2 Terje Holm Backe Oppland 289
3 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 289 3 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 288
4 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 287 4 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 288
5 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 287 5 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 287
6 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 286 6 Pål Skogen Team Torpa 2 285
7 Thomas Bjørke Etnedal midt i 284 7 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 285
8 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 283 8 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 283
9 Terje Holm Backe Oppland 281 9 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 281
10 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 281 10 Jostein Granseth Backe Oppland 279
11 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 279 11 Gunnar Bergene Etnedal midt i 278
12 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 278 12 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 278
13 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 277 13 Anders Hagenborg Vokks 1 276
14 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 277 14 Erik Søreng Dokka Bilpleie 275
15 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 276 15 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 274
16 Sondre Nydahl Team Torpa 2 276 16 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 273
17 Anders Hagenborg Vokks 1 276 17 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 273
18 Aslak Bakke Team Torpa 2 275 18 Aslak Bakke Team Torpa 2 272
19 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 275 19 Øystein Sandvold Stormark 271
20 Gunnar Bergene Etnedal midt i 274 20 Lars Furuseth Kistefos Møbler 1 270
21 Vidar Sleperud Backe Oppland 272 21 Kåre Stubbene Etnedal midt i 270
22 John Sveen Opplandske Betong 1 272 22 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 268
23 Terje Roen Vokks 1 270 23 Lage Bakken Team Torpa 2 267
24 Øystein Sandvold Stormark 268 24 Kjell Ivar Haugen Etnedal midt i 267
25 Audun Larsen Kistefos Møbler 2 267 25 Rune Brattsveen Ungt og gammalt 266
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 295 2/18 1 Thomas Bjørke Etnedal midt i 291 14/18
2 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 291 2 Helene Volehaugen Team Torpa 1 290
3 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  290 3 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  289
4 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 284 4 Hans Solbrekken Ruud Etnedal midt i 288
5 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 284 5 Sondre Nydahl Team Torpa 2 285
6 Thomas Bjørke Etnedal midt i 284 6 Pål Skogen Team Torpa 2 285
7 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 282 7 Aslak Bakke Team Torpa 2 284
8 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 280 8 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 283
9 Gunnar Bergene Etnedal midt i 279 9 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 282
10 Torstein Berget Rustfrie Bergh  279 10 Tommy Lihagen Land Sag 281
11 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 279 11 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 280
12 Pål Skogen Team Torpa 2 277 12 Stine Hasvold Rustfrie Bergh  279
13 Terje Roen Vokks 1 276 13 Anders Hagenborg Vokks 1 279
14 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 275 14 John Sveen Opplandske Betong 1 279
15 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  275 15 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 277
16 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 274 16 Gunnar Bergene Etnedal midt i 277
17 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 273 17 Idar Rustestuen Ungt og gammalt 276
18 Harald Storsveen Stormark 273 18 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 276
19 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 272 19 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 275
20 Øystein Sandvold Stormark 272 20 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 275
21 Ivar Terje Bergum Opplandske Betong 2 271 21 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  274
22 Tommy Lihagen Land Sag 271 22 Erik Søreng Dokka Bilpleie 272
23 Anders Hagenborg Vokks 1 271 23 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 272
24 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 270 24 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 271
25 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 269 25 Kai A. Tøristuen Vokks 1 269
1 Helene Volehaugen Team Torpa 1 290 3/18 1 Sondre Nydahl Team Torpa 2 290 16/18
2 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 287 2 Terje Holm Backe Oppland 289
3 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 287 3 Kjell Arvid Briskodden Team Torpa 1 288
4 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  284 4 John Sveen Opplandske Betong 1 285
5 Pål Skogen Team Torpa 2 284 5 Torstein Berget Rustfrie Bergh  285
6 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 282 6 Ann Kristin Kjeldsrud Rustfrie Bergh  284
7 Jostein Granseth Backe Oppland 282 7 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 284
8 Vidar Sleperud Backe Oppland 281 8 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 283
9 Terje Holm Backe Oppland 281 9 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 282
10 Tormod Sveen Opplandske Betong 1 281 10 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 281
11 Hans M. Ulsakerhaugen Team Torpa 1 280 11 Jan O. Sagbakken Backe Oppland 281
12 John Sveen Opplandske Betong 1 279 12 Bjørn Einar Andersen Opplandske Betong 2 280
13 Torstein Berget Rustfrie Bergh  279 13 Aslak Bakke Team Torpa 2 278
14 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 277 14 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  276
15 Steinar Bakken Rustfrie Bergh  277 15 Anne Beathe Bakken Team Torpa 1 275
16 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 276 16 Øystein Sandvold Stormark 275
17 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 276 17 Kjell Ivar Løvbrøtte Land Sag 275
18 Bjarne Sveen Rustfrie Bergh  276 18 Vidar Sleperud Backe Oppland 274
19 Åge Rustestuen Opplandske Betong 1 275 19 Idar Rustestuen Ungt og gammalt 274
20 Tommy Lihagen Land Sag 275 20 Lars Peder Tomter Team Torpa 2 274
21 Ivar Terje Bergum Opplandske Betong 2 275 21 Kåre Thomas Stensrud Opplandske Betong 2 273
22 Hans Arve Rustestuen Ungt og gammalt 275 22 Roger Elton Solhaug Kistefos Møbler 2 273
23 Ivar Sveen Opplandske Betong 1 274 23 Trond Erling Andersen Opplandske Betong 2 273
24 Aslak Bakke Team Torpa 2 274 24 Rune Brattsveen Ungt og gammalt 271
25 Svein Rustestuen Ungt og gammalt 268 25 Tommy Lihagen Land Sag 269